АПТЕКА 9·1·1

08:00 - 21:00
Зараз відкрито
08:00 - 20:00
Зараз відкрито
Адреса
вул. Свободи, 17Б
07:00 - 20:00
Зараз відкрито
Адреса
вул. Успенсько-Троїцька, буд. 49-а
08:00 - 20:00
Зараз відкрито
Адреса
08:00 - 21:00
Зараз відкрито
12 дуже добре
(21 оцінка)
Високі оцінки користувачів за Ціна
13 переглядів у вересні
7 людей рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Акція
Акція

Фотоальбоми (1)

Про нас
Аптека 911 - це мережа з більш ніж 600 аптек по всій Україні. У мережі аптек ви завжди знайдете найширший асортимент не тільки лікарських засобів, але і лікувальної косметики, діагностичні та косметичні товари, товари для краси і здоров'я. У нас низькі ціни, акції та спеціально розроблена дисконтна система, все це робить наші аптеки доступними абсолютно для кожного. Багатьом людям подобається робити покупки в мережі аптек 911, так як в більшості наших аптек цілодобова робота. У мережі аптек працюють фармацевти, яких відрізняє компетентність і професіоналізм. При бажанні будь-який відвідувач нашої мережі, може виміряти артеріальний тиск за допомогою сучасного тонометра і отримати...

Аптека 911 - це мережа з більш ніж 600 аптек по всій Україні.

У мережі аптек ви завжди знайдете найширший асортимент не тільки лікарських засобів, але і лікувальної косметики, діагностичні та косметичні товари, товари для краси і здоров'я. У нас низькі ціни, акції та спеціально розроблена дисконтна система, все це робить наші аптеки доступними абсолютно для кожного.

Багатьом людям подобається робити покупки в мережі аптек 911, так як в більшості наших аптек цілодобова робота. У мережі аптек працюють фармацевти, яких відрізняє компетентність і професіоналізм.

При бажанні будь-який відвідувач нашої мережі, може виміряти артеріальний тиск за допомогою сучасного тонометра і отримати рекомендації від лікаря.

Ми подбали і про те, щоб скориставшись послугою "Аптечний кур'єр", ви могли отримати всі необхідні ліки на будинок, в офіс або лікарню.

Ми в мережі

Відгуки